SM-otteluiden aikataulu

Lauantai 25.08.2018
Aika Laji Sarja Calling Kentälle
10:00 100m aj N17 09:30 09:40
10:30 80m aj T14 10:00 10:10
10:50 korkeus N17
11:25 pituus, ryhmä 1 T14
12:20 100m aj N19 11:50 12:00
12:35 pituus, ryhmä 2 T14
keihäs, ryhmä 1 T14
12:40 100m aj N22 12:10 12:20
13:00 korkeus N19
13:20 korkeus N22
13:45 keihäs, ryhmä 2 T14
13:55 kuula, ryhmä 1 N17
15:00 kuula, ryhmä 2 N17
15:30 korkeus T14
16:00 200m N17
16:15 kuula N19
17:15 200m N19
17:20 kuula N22
17:50 800m T14
18:20 200m N22
18:40 Palkintojenjako T14
Sunnuntai 26.08.2018
Aika Laji Sarja Calling Kentälle
10:00 100m aj P15 09:30 09:40
10:30 pituus N22 09:50 10:00
10:40 pituus P15
11:30 keihäs N22
11:50 pituus N19 11:10 11:20
12:10 pituus, ryhmä 1 N17 11:30 11:40
12:30 800m N22
12:35 keihäs P15
13:10 Palkintojenjako N22
13:20 pituus, ryhmä 2 N17 12:40 12:50
13:40 keihäs N19
seiväs, ryhmä 1 P15
14:45 800m N19
14:50 keihäs, ryhmä 1 N17
15:30 Palkintojenjako N19
15:45 seiväs, ryhmä 2 P15
15:55 keihäs, ryhmä 2 N17
16:55 800m N17
17:45 Palkintojenjako N17
17:50 1000m P15
18:30 Palkintojenjako P15