RL-Cup 15.01.2012

T U L O K S E T

© Oulunsalon Vasama
M06; N06; M08; N08; M10; N10; M12; N12; M14; N14; M16; N16;

Miehet 6 vuotta 0.4 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Ed. kisa

  1. Santeri Ukkola           Kempeleen Kir    5.38,1
  2. Joona Mäenpää            Tyrnävän Ahma    7.29,7       1.51,6
Sarjaluettelo

Naiset 6 vuotta 0.4 km P

  1. Neea Koskiniemi          Tyrnävän Ahma    2.51,8
  2. Henna Koivuranta         Kempeleen Kir    3.46,0       0.54,2
  3. Iida Ohukainen           Kempeleen Kir    3.46,9       0.55,1
  4. Eerika Kujala            Tyrnävän Ahma    5.12,0       2.20,2
  5. Iina Saarela             Tyrnävän Ahma    5.15,2       2.23,4
Sarjaluettelo

Miehet 8 vuotta 0.8 km P

  1. Heikki Sipola            Limingan Niit    4.07,9
  2. Ossi Koskiniemi          Tyrnävän Ahma    4.08,3       0.00,4
  3. Eeli Kujala              Tyrnävän Ahma    4.32,1       0.24,2
  4. Viljami Ylilauri         Limingan Niit    4.50,6       0.42,7
  5. Oskari Jaakola           Limingan Niit    5.11,5       1.03,6
  6. Rasmus Nissinaho         Limingan Niit    5.22,1       1.14,2
  7. Aukusti Laurila          Limingan Niit    5.56,8       1.48,9
  8. Markus Mäkelä            Tyrnävän Ahma    6.04,1       1.56,2
Sarjaluettelo

Naiset 8 vuotta 0.8 km P

  1. Ainokaisa Parkkila       Limingan Niit    4.32,7
  2. Oona Latomaa             Kiimingin Urh    4.47,8       0.15,1
  3. Katriina Vuollet         Kempeleen Kir    5.53,3       1.20,6
  4. Anni Liisa Leskelä       Oulunsalon Va    7.03,1       2.30,4
Sarjaluettelo

Miehet 10 vuotta 1.4 km P

  1. Atte Rahikkala           Kempeleen Kir    6.22,4
  2. Sakari Ukkola            Kempeleen Kir    6.36,9       0.14,5
  3. Mikael Mäkelä            Tyrnävän Ahma    6.45,5       0.23,1
  4. Ahti Saarela             Limingan Niit    6.50,9       0.28,5
  5. Aaro Maaninka            Kempeleen Kir    7.19,3       0.56,9
  6. Lauri Saarela            Limingan Niit    7.46,9       1.24,5
  7. Tuomas Laaksonen         Tyrnävän Ahma    7.49,7       1.27,3
  8. Jaakko Hietikko          Tyrnävän Ahma    8.31,6       2.09,2
  9. Eemeli Leskelä           Tyrnävän Ahma    8.58,5       2.36,1
Sarjaluettelo

Naiset 10 vuotta 1.4 km P

  1. Ada Holm                 Laitasaaren V    7.12,7
  2. Elina Jaakola            Limingan Niit    7.27,7       0.15,0
  3. Elina Laurila            Limingan Niit    7.59,3       0.46,6
  4. Kerttu Puranen           Limingan Niit    8.02,6       0.49,9
  5. Viktoria Kätkä           Oulaisten Tar    8.12,9       1.00,2
  6. Aada Anttila             Limingan Niit    8.15,6       1.02,9
  7. Enni Saarela             Tyrnävän Ahma    8.27,3       1.14,6
  8. Jonna Lauronen           Laitasaaren V    9.09,3       1.56,6
Sarjaluettelo

Miehet 12 vuotta 2 km P

  1. Niko Mäenpää             Tyrnävän Ahma    9.19,9
  2. Samuli Ukkola            Kempeleen Kir    9.38,0       0.18,1
  3. Petteri Parkkila         Limingan Niit    9.46,0       0.26,1
  4. Petteri Tuomaranta       Oulunsalon Va   10.24,1       1.04,2
  5. Taneli Kukkonen          Oulunsalon Va   10.52,6       1.32,7
  6. Santeri Laurila          Limingan Niit   11.04,8       1.44,9
  7. Iikka Anttila            Limingan Niit   11.05,2       1.45,3
  8. Juha Koskela             Kempeleen Kir   11.21,3       2.01,4
  9. Simo Kotajärvi           Oulunsalon Va   11.30,7       2.10,8
 10. Veikka Ylilauri          Limingan Niit   12.16,5       2.56,6
 11. Eero Anttila             Tyrnävän Ahma   13.20,2       4.00,3
 Poisjäänyt   1
  -  45.  30861536  Saku Siren               Kempeleen Kiri
Sarjaluettelo

Naiset 12 vuotta 2 km P

  1. Emilia Nissinaho         Limingan Niit   10.11,6
  2. Anniina Sipola           Limingan Niit   10.30,7       0.19,1
  3. Heta Makkonen            Limingan Niit   10.58,1       0.46,5
  4. Aino-Riitta Maaninka     Kempeleen Kir   11.03,7       0.52,1
  5. Lotta Junttola           Limingan Niit   11.21,6       1.10,0
  6. Siiri Puranen            Limingan Niit   11.29,2       1.17,6
  7. Sanni Korhonen           Limingan Niit   13.10,9       2.59,3
  8. Ida Haataja              Limingan Niit   13.35,5       3.23,9
  9. Loviisa Löytynoja        Limingan Niit   14.09,1       3.57,5
 Poisjäänyt   1
  -  62.            Salla Helin              Oulunsalon Vasama
Sarjaluettelo

Miehet 14 vuotta 3.5 km P

  1. Petteri Laurén           Oulunsalon Va   13.04,7
  2. Jaakko Kotajärvi         Oulunsalon Va   14.30,2       1.25,5
Sarjaluettelo

Naiset 14 vuotta 2 km P

  1. Jenni Marjomaa           Laitasaaren V    9.38,8
  2. Silja Saarela            Limingan Niit    9.49,4       0.10,6
  3. Veera Soini              Oulun Hiihtos   10.06,0       0.27,2
  4. Heidi Huuhka             Tyrnävän Ahma   10.33,9       0.55,1
  5. Laura Jaakola            Limingan Niit   10.37,7       0.58,9
Sarjaluettelo

Miehet 16 vuotta 3.5 km P

  1. Edvard Kotajärvi         Oulunsalon Va   13.00,9
Sarjaluettelo

Naiset 16 vuotta 3.5 km P

  1. Katariina Kätkä          Oulaisten Tar   11.40,7
  2. Vilma Ylilauri           Limingan Niit   13.59,8       2.19,1
Sarjaluettelo
Joomla templates by a4joomla