RL-Cup 15.01.2012

T U L O K S E T

© Oulunsalon Vasama
M06; N06; M08; N08; M10; N10; M12; N12; M14; N14; M16; N16;

Miehet 6 vuotta 0.4 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Ed. kisa

  1. Santeri Ukkola           Kempeleen Kir    5.38,1
  2. Joona Mäenpää            Tyrnävän Ahma    7.29,7       1.51,6
Sarjaluettelo

Naiset 6 vuotta 0.4 km P

  1. Neea Koskiniemi          Tyrnävän Ahma    2.51,8
  2. Henna Koivuranta         Kempeleen Kir    3.46,0       0.54,2
  3. Iida Ohukainen           Kempeleen Kir    3.46,9       0.55,1
  4. Eerika Kujala            Tyrnävän Ahma    5.12,0       2.20,2
  5. Iina Saarela             Tyrnävän Ahma    5.15,2       2.23,4
Sarjaluettelo

Miehet 8 vuotta 0.8 km P

  1. Heikki Sipola            Limingan Niit    4.07,9
  2. Ossi Koskiniemi          Tyrnävän Ahma    4.08,3       0.00,4
  3. Eeli Kujala              Tyrnävän Ahma    4.32,1       0.24,2
  4. Viljami Ylilauri         Limingan Niit    4.50,6       0.42,7
  5. Oskari Jaakola           Limingan Niit    5.11,5       1.03,6
  6. Rasmus Nissinaho         Limingan Niit    5.22,1       1.14,2
  7. Aukusti Laurila          Limingan Niit    5.56,8       1.48,9
  8. Markus Mäkelä            Tyrnävän Ahma    6.04,1       1.56,2
Sarjaluettelo

Naiset 8 vuotta 0.8 km P

  1. Ainokaisa Parkkila       Limingan Niit    4.32,7
  2. Oona Latomaa             Kiimingin Urh    4.47,8       0.15,1
  3. Katriina Vuollet         Kempeleen Kir    5.53,3       1.20,6
  4. Anni Liisa Leskelä       Oulunsalon Va    7.03,1       2.30,4
Sarjaluettelo

Miehet 10 vuotta 1.4 km P

  1. Atte Rahikkala           Kempeleen Kir    6.22,4
  2. Sakari Ukkola            Kempeleen Kir    6.36,9       0.14,5
  3. Mikael Mäkelä            Tyrnävän Ahma    6.45,5       0.23,1
  4. Ahti Saarela             Limingan Niit    6.50,9       0.28,5
  5. Aaro Maaninka            Kempeleen Kir    7.19,3       0.56,9
  6. Lauri Saarela            Limingan Niit    7.46,9       1.24,5
  7. Tuomas Laaksonen         Tyrnävän Ahma    7.49,7       1.27,3
  8. Jaakko Hietikko          Tyrnävän Ahma    8.31,6       2.09,2
  9. Eemeli Leskelä           Tyrnävän Ahma    8.58,5       2.36,1
Sarjaluettelo

Naiset 10 vuotta 1.4 km P

  1. Ada Holm                 Laitasaaren V    7.12,7
  2. Elina Jaakola            Limingan Niit    7.27,7       0.15,0
  3. Elina Laurila            Limingan Niit    7.59,3       0.46,6
  4. Kerttu Puranen           Limingan Niit    8.02,6       0.49,9
  5. Viktoria Kätkä           Oulaisten Tar    8.12,9       1.00,2
  6. Aada Anttila             Limingan Niit    8.15,6       1.02,9
  7. Enni Saarela             Tyrnävän Ahma    8.27,3       1.14,6
  8. Jonna Lauronen           Laitasaaren V    9.09,3       1.56,6
Sarjaluettelo

Miehet 12 vuotta 2 km P

  1. Niko Mäenpää             Tyrnävän Ahma    9.19,9
  2. Samuli Ukkola            Kempeleen Kir    9.38,0       0.18,1
  3. Petteri Parkkila         Limingan Niit    9.46,0       0.26,1
  4. Petteri Tuomaranta       Oulunsalon Va   10.24,1       1.04,2
  5. Taneli Kukkonen          Oulunsalon Va   10.52,6       1.32,7
  6. Santeri Laurila          Limingan Niit   11.04,8       1.44,9
  7. Iikka Anttila            Limingan Niit   11.05,2       1.45,3
  8. Juha Koskela             Kempeleen Kir   11.21,3       2.01,4
  9. Simo Kotajärvi           Oulunsalon Va   11.30,7       2.10,8
 10. Veikka Ylilauri          Limingan Niit   12.16,5       2.56,6
 11. Eero Anttila             Tyrnävän Ahma   13.20,2       4.00,3
 Poisjäänyt   1
  -  45.  30861536  Saku Siren               Kempeleen Kiri
Sarjaluettelo

Naiset 12 vuotta 2 km P

  1. Emilia Nissinaho         Limingan Niit   10.11,6
  2. Anniina Sipola           Limingan Niit   10.30,7       0.19,1
  3. Heta Makkonen            Limingan Niit   10.58,1       0.46,5
  4. Aino-Riitta Maaninka     Kempeleen Kir   11.03,7       0.52,1
  5. Lotta Junttola           Limingan Niit   11.21,6       1.10,0
  6. Siiri Puranen            Limingan Niit   11.29,2       1.17,6
  7. Sanni Korhonen           Limingan Niit   13.10,9       2.59,3
  8. Ida Haataja              Limingan Niit   13.35,5       3.23,9
  9. Loviisa Löytynoja        Limingan Niit   14.09,1       3.57,5
 Poisjäänyt   1
  -  62.            Salla Helin              Oulunsalon Vasama
Sarjaluettelo

Miehet 14 vuotta 3.5 km P

  1. Petteri Laurén           Oulunsalon Va   13.04,7
  2. Jaakko Kotajärvi         Oulunsalon Va   14.30,2       1.25,5
Sarjaluettelo

Naiset 14 vuotta 2 km P

  1. Jenni Marjomaa           Laitasaaren V    9.38,8
  2. Silja Saarela            Limingan Niit    9.49,4       0.10,6
  3. Veera Soini              Oulun Hiihtos   10.06,0       0.27,2
  4. Heidi Huuhka             Tyrnävän Ahma   10.33,9       0.55,1
  5. Laura Jaakola            Limingan Niit   10.37,7       0.58,9
Sarjaluettelo

Miehet 16 vuotta 3.5 km P

  1. Edvard Kotajärvi         Oulunsalon Va   13.00,9
Sarjaluettelo

Naiset 16 vuotta 3.5 km P

  1. Katariina Kätkä          Oulaisten Tar   11.40,7
  2. Vilma Ylilauri           Limingan Niit   13.59,8       2.19,1
Sarjaluettelo

Rantalakeus-Cup on neljän kunnan yhteinen hiihtocup lapsille ja nuorille.

Tammi-maaliskuussa 2012 neljä osakilpailua keräsivät alueen nuorisoa kilpailemaan perinteisellä ja vapaalla hiihtotyylillä.

Osakilpailut  olivat:

Su 15.1.  OULUNSALO (perinteinen) TULOKSET
La 25.2. LIMINKA (vapaa) TULOKSET
Su 26.2. TYRNÄVÄ (perinteinen) TULOKSET
Ke 14.3.2012 KEMPELE (vapaa) TULOKSET pdf-tiedostona ja tämän sivun alaosassa, LÄHTÖLISTA (pdf-tiedosto) KILPAILUKUTSU (pdf-tiedosto),
Ke 28.3.2012 VIESTIT, LIMINKA (vapaa) TULOKSET
Cup:n YHTEISPISTEET ja kaikkien osakilpailujen TULOKSET koottuna samaan Excel-tiedostoon


 

Nuorten PK. Rantalakeus-Cup 14.3.2012 KEMPELE

TULOKSET

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

Miehet  6 vuotta 0.5 km V
=========================

1. Jore Nikkilä                                           1.44,3
2. Joona Mäenpää            Tyrnävän Ahmat                3.04,4       1.20,1


Naiset  6 vuotta 0.5 km V
=========================

1. Neea Koskiniemi          Tyrnävän Ahmat                1.44,5
2. Iida Ohukainen           Kempeleen Kiri                2.02,0       0.17,5
3. Henna Koivuranta         Kempeleen Kiri                2.20,4       0.35,9
4. Erika Kujala             Tyrnävän Ahmat                2.21,9       0.37,4
5. Iina Saarela             Tyrnävän Ahmat                2.37,5       0.53,0


Miehet  8 vuotta 1 km V
=======================

1. Eeli Kujala              Tyrnävän Ahmat                3.14,2
2. Ossi Koskiniemi          Tyrnävän Ahmat                3.15,4       0.01,2
3. Heikki Sipola            Limingan Niittomiehet         3.24,9       0.10,7
4. Rasmus Nissinaho         Limingan Niittomiehet         3.52,0       0.37,8
5. Viljami Ylilauri         Limingan Niittomiehet         4.21,3       1.07,1
6. Niilo Puranen            Limingan Niittomiehet         5.38,7       2.24,5
7. Oskari Jaakola           Limingan Niittomiehet         6.01,4       2.47,2


Naiset  8 vuotta 1 km V
=======================

1. *Ainokaisa Parkkila      Limingan Niittomiehet         3.45,0
2. Venla Kumpumäki          Tyrnävän Ahmat                3.59,4       0.14,4
3. Ella Nissinaho           Limingan Niittomiehet         4.06,8       0.21,8
4. Martta Koski-Vähälä      Lumijoen Lumiukot             4.12,0       0.27,0
5. Anni Leskelä             Oulunsalon Vasama             5.40,9       1.55,9


Miehet 10 vuotta 1.5 km V
=========================

1. Atte Rahikkala           Kempeleen Kiri                4.04,9
2. Tero Toppinen            Kempeleen Kiri                4.08,9       0.04,0
3. Ahti Saarela             Limingan Niittomiehet         4.31,9       0.27,0
4. Santtu Tervonen          Kempeleen Kiri                4.39,7       0.34,8
5. Mikael Mäkelä            Tyrnävän Ahmat                4.42,1       0.37,2
6. Tuomas Laaksonen         Tyrnävän Ahmat                4.47,6       0.42,7
7. Lauri Saarela            Limingan Niittomiehet         5.00,2       0.55,3
8. Tuomas Lehtosaari        Kempeleen Kiri                5.01,2       0.56,3

Poisjääneet   3
-  42.  34474372  Aaro Maaninka            Kempeleen Kiri
-  38.  40152900  Aleksanteri Anttila      Kempeleen Kiri
-  32.  33023627  Jaakko Hietikko          Tyrnävän Ahmat


Naiset 10 vuotta 1.5 km V
=========================

1. Elina Jaakola            Limingan Niittomiehet         4.42,6
2. Enni Saarela             Tyrnävän Ahmat                4.42,8       0.00,2
3. Kerttu Puranen           Limingan Niittomiehet         5.08,9       0.26,3
4. Aada Anttila             Limingan Niittomiehet         5.24,9       0.42,3


Miehet 12 vuotta 2 km V
=======================

1. Niko Mäenpää             Tyrnävän Ahmat                6.40,8
2. Petteri Tuomaranta       Oulunsalon Vasama             7.20,0       0.39,2
3. Petteri Parkkila         Limingan Niittomiehet         7.27,4       0.46,6
4. Juha Koskela             Kempeleen Kiri                8.00,5       1.19,7
5. Simo Kotajärvi           Oulunsalon Vasama             8.06,1       1.25,3
6. Tuomas Toppinen          Kempeleen Kiri                8.09,3       1.28,5
7. Veikka Ylilauri          Limingan Niittomiehet        10.10,4       3.29,6

Hylätyt   1
-  53.  32095083  Iikka Anttila            Limingan Niittomiehet


Naiset 12 vuotta 2 km V
=======================

1. Emilia Nissinaho         Limingan Niittomiehet         7.14,8
2. Anniina Sipola           Limingan Niittomiehet         7.36,4       0.21,6
3. Heta Makkonen            Limingan Niittomiehet         7.43,8       0.29,0
4. Lotta Junttola           Limingan Niittomiehet         7.48,6       0.33,8
5. Aino-Riitta Maaninka     Kempeleen Kiri                7.49,2       0.34,4
6. Ninni Nevalainen         Oulunsalon Vasama             8.01,6       0.46,8
7. Siiri Puranen            Limingan Niittomiehet         8.11,2       0.56,4
8. Loviisa Löytynoja        Limingan Niittomiehet         8.33,6       1.18,8
9. Sanni Korhonen           Limingan Niittomiehet         9.34,4       2.19,6


Miehet 14 vuotta 3 km V
=======================

1. Antti Parkkila           Limingan Niittomiehet         9.41,0
2. Petteri Laurén           Oulunsalon Vasama             9.51,1       0.10,1
3. Henri Mäenpää            Tyrnävän Ahmat               10.16,0       0.35,0
4. Jaakko Kotajärvi         Oulunsalon Vasama            10.20,4       0.39,4

Poisjääneet   1
-  78.  40006504  Veikko Maaninka          Kempeleen Kiri


Naiset 14 vuotta 2 km V
=======================

1. Silja Saarela            Limingan Niittomiehet         7.10,7
2. Laura Jaakola            Limingan Niittomiehet         7.33,6       0.22,9
3. Heidi Huuhka             Tyrnävän Ahmat                7.48,0       0.37,3


Miehet 16 vuotta 3 km V
=======================

1. Edvard Kotajärvi         Oulunsalon Vasama            10.16,1


Naiset 16 vuotta 3 km V
=======================


Poisjääneet   1
-  90.  28950161  Vilma Kukkonen           Oulun Hiihtoseura

Nuorten PK. Rantalakeus-Cup 14.3.2012 KEMPELE

LÄHTÖLISTA

Ajanotto: Markku Kukkola






18.30.00 M06 2 Joona Mäenpää Tyrnävän Ahmat
18.30.30 3


18.31.00 4


18.31.30 N06 6 Erika Kujala Tyrnävän Ahmat
18.32.00 N06 7 Henna Koivuranta Kempeleen Kiri
18.32.30 N06 8 Neea Koskiniemi Tyrnävän Ahmat
18.33.00 N06 9 Iina Saarela Tyrnävän Ahmat
18.33.30 N06 10 Iida Ohukainen Kempeleen Kiri
18.34.00 11


18.34.30 12


18.35.00 13


18.35.30 M08 14 Oskari Jaakola LimingNiitt
18.36.00 M08 15 Niilo Puranen LimingNiitt
18.36.30 M08 16 Heikki Sipola LimingNiitt
18.37.00 M08 17 Ossi Koskiniemi Tyrnävän Ahmat
18.37.30 M08 18 Rasmus Nissinaho LimingNiitt
18.38.00 M08 19 Eeli Kujala Tyrnävän Ahmat
18.38.30 M08 20 Viljami Ylilauri LimingNiitt
18.39.00 21


18.39.30 22


18.40.00 23


18.40.30 N08 24 Ella Nissinaho LimingNiitt
18.41.00 N08 25 Martta Koski-Vähälä Lumijoen Lumiukot
18.41.30 N08 26 Anni Leskelä Oulunsalon Vasama
18.42.00 N08 27 Ainokaisa Parkkila LimingNiitt
18.42.30 N08 28 Venla Kumpumäki Tyrnävän Ahmat
18.43.00 29


18.43.30 30


18.44.00 31


18.44.30 M10 32 Jaakko Hietikko Tyrnävän Ahmat
18.45.00 M10 33 Tero Toppinen Kempeleen Kiri
18.45.30 M10 34 Lauri Saarela LimingNiitt
18.46.00 M10 35 Tuomas Laaksonen Tyrnävän Ahmat
18.46.30 M10 36 Tuomas Lehtosaari Kempeleen Kiri
18.47.00 M10 37 Ahti Saarela LimingNiitt
18.47.30 M10 38 Aleksanteri Anttila Kempeleen Kiri
18.48.00 M10 39 Santtu Tervonen
18.48.30 M10 40 Atte Rahikkala Kempeleen Kiri
18.49.00 M10 41 Mikael Mäkelä Tyrnävän Ahmat
18.49.30 M10 42 Aaro Maaninka Kempeleen Kiri
18.50.00 43


18.50.30 44


18.51.00 45


18.51.30 N10 46 Elina Jaakola LimingNiitt
18.52.00 N10 47 Kerttu Puranen LimingNiitt
18.52.30 N10 48 Enni Saarela Tyrnävän Ahmat
18.53.00 N10 49 Aada Anttila LimingNiitt
18.53.30 50


18.54.00 51


18.54.30 52


18.55.00 M12 53 Iikka Anttila LimingNiitt
18.55.30 M12 54 Simo Kotajärvi Oulunsalon Vasama
18.56.00 M12 55 Jore Nikkilä
18.56.30 M12 56 Juha Koskela Kempeleen Kiri
18.57.00 M12 57 Niko Mäenpää Tyrnävän Ahmat
18.57.30 M12 58 Tuomas Toppinen Kempeleen Kiri
18.58.00 M12 59 Petteri Parkkila LimingNiitt
18.58.30 M12 60 Petteri Tuomaranta Oulunsalon Vasama
18.59.00 M12 61 Veikka Ylilauri LimingNiitt
18.59.30 62


19.00.00 63


19.00.30 64


19.01.00 N12 65 Siiri Puranen LimingNiitt
19.01.30 N12 66 Sanni Korhonen LimingNiitt
19.02.00 N12 67 Ninni Nevalainen Oulunsalon Vasama
19.02.30 N12 68 Emilia Nissinaho LimingNiitt
19.03.00 N12 69 Loviisa Löytynoja LimingNiitt
19.03.30 N12 70 Aino-Riitta Maaninka Kempeleen Kiri
19.04.00 N12 71 Lotta Junttola LimingNiitt
19.04.30 N12 72 Anniina Sipola LimingNiitt
19.05.00 N12 73 Heta Makkonen LimingNiitt
19.05.30 74


19.06.00 75


19.06.30 76


19.07.00 M14 77 Petteri Lauren Oulunsalon Vasama
19.07.30 M14 78 Veikko Maaninka Kempeleen Kiri
19.08.00 M14 79 Antti Parkkila LimingNiitt
19.08.30 M14 80 Henri Mäenpää Tyrnävän Ahmat
19.09.00 M14 81 Jaakko Kotajärvi Oulunsalon Vasama
19.09.30 82


19.10.00 83


19.10.30 84


19.11.00 N14 85 Silja Saarela LimingNiitt
19.11.30 N14 86 Heidi Huuhka Tyrnävän Ahmat
19.12.00 87


19.12.30 M16 88 Edvard Kotajärvi Oulunsalon Vasama
19.13.00 89


19.13.30 N16 90 Vilma Kukkonen Oulun Hiihtoseura

Nuorten PK. Rantalakeus-Cup 2012 KEMPELE

KILPAILUKUTSU

Aika ja paikka:

Keskiviikko 14.3.2012, klo 18.30

Kempeleen Honkasen hiihtokeskus (Köykkyri), os. Pyrinnöntie, 90450 Kempele

Hiihtotapa: Vapaa (V)

Sarjat ja matkat:

T 6 v  0,5 km P 6 v  0,5 km
T 8 v  1 km P 8 v  1 km
T 10 v 1,5 km P 10 v  1,5 km
T 12 v  2 km P 12 v  2 km
T 14 v  2 km P 14 v  3 km
T 16 v  3 km P 16 v  3 km

Ilmoittautuminen:
12.3.2012 klo 16.00 mennessä sähköpostiosoitteeseen: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Osanottomaksut:
7 €/kilpailija. Maksu tilille: FI50 5740 4440 0051 (574044-45177),
Saaja: OP-Nuortenhiihdot.

Tiedustelut:
Juha Siekkinen p. 050 563 1425, Markku Mäki p. 0400 796 373,
Jukka Keränen p. 045 656 6430 tai Rauno Kukkonen p. 040 511 3297

Palkintojen jako:    KAIKKI PALKITAAN


TERVETULOA!
Kempeleen Kiri ry. ja Kempeleen Pyrintö ry.

Ajanotto: Markku Kukkola






18.30.00 M06 2 Joona Mäenpää Tyrnävän Ahmat
18.30.30 3


18.31.00 4


18.31.30 N06 6 Erika Kujala Tyrnävän Ahmat
18.32.00 N06 7 Henna Koivuranta Kempeleen Kiri
18.32.30 N06 8 Neea Koskiniemi Tyrnävän Ahmat
18.33.00 N06 9 Iina Saarela Tyrnävän Ahmat
18.33.30 N06 10 Iida Ohukainen Kempeleen Kiri
18.34.00 11


18.34.30 12


18.35.00 13


18.35.30 M08 14 Oskari Jaakola LimingNiitt
18.36.00 M08 15 Niilo Puranen LimingNiitt
18.36.30 M08 16 Heikki Sipola LimingNiitt
18.37.00 M08 17 Ossi Koskiniemi Tyrnävän Ahmat
18.37.30 M08 18 Rasmus Nissinaho LimingNiitt
18.38.00 M08 19 Eeli Kujala Tyrnävän Ahmat
18.38.30 M08 20 Viljami Ylilauri LimingNiitt
18.39.00 21


18.39.30 22


18.40.00 23


18.40.30 N08 24 Ella Nissinaho LimingNiitt
18.41.00 N08 25 Martta Koski-Vähälä Lumijoen Lumiukot
18.41.30 N08 26 Anni Leskelä Oulunsalon Vasama
18.42.00 N08 27 Ainokaisa Parkkila LimingNiitt
18.42.30 N08 28 Venla Kumpumäki Tyrnävän Ahmat
18.43.00 29


18.43.30 30


18.44.00 31


18.44.30 M10 32 Jaakko Hietikko Tyrnävän Ahmat
18.45.00 M10 33 Tero Toppinen Kempeleen Kiri
18.45.30 M10 34 Lauri Saarela LimingNiitt
18.46.00 M10 35 Tuomas Laaksonen Tyrnävän Ahmat
18.46.30 M10 36 Tuomas Lehtosaari Kempeleen Kiri
18.47.00 M10 37 Ahti Saarela LimingNiitt
18.47.30 M10 38 Aleksanteri Anttila Kempeleen Kiri
18.48.00 M10 39 Santtu Tervonen
18.48.30 M10 40 Atte Rahikkala Kempeleen Kiri
18.49.00 M10 41 Mikael Mäkelä Tyrnävän Ahmat
18.49.30 M10 42 Aaro Maaninka Kempeleen Kiri
18.50.00 43


18.50.30 44


18.51.00 45


18.51.30 N10 46 Elina Jaakola LimingNiitt
18.52.00 N10 47 Kerttu Puranen LimingNiitt
18.52.30 N10 48 Enni Saarela Tyrnävän Ahmat
18.53.00 N10 49 Aada Anttila LimingNiitt
18.53.30 50


18.54.00 51


18.54.30 52


18.55.00 M12 53 Iikka Anttila LimingNiitt
18.55.30 M12 54 Simo Kotajärvi Oulunsalon Vasama
18.56.00 M12 55 Jore Nikkilä
18.56.30 M12 56 Juha Koskela Kempeleen Kiri
18.57.00 M12 57 Niko Mäenpää Tyrnävän Ahmat
18.57.30 M12 58 Tuomas Toppinen Kempeleen Kiri
18.58.00 M12 59 Petteri Parkkila LimingNiitt
18.58.30 M12 60 Petteri Tuomaranta Oulunsalon Vasama
18.59.00 M12 61 Veikka Ylilauri LimingNiitt
18.59.30 62


19.00.00 63


19.00.30 64


19.01.00 N12 65 Siiri Puranen LimingNiitt
19.01.30 N12 66 Sanni Korhonen LimingNiitt
19.02.00 N12 67 Ninni Nevalainen Oulunsalon Vasama
19.02.30 N12 68 Emilia Nissinaho LimingNiitt
19.03.00 N12 69 Loviisa Löytynoja LimingNiitt
19.03.30 N12 70 Aino-Riitta Maaninka Kempeleen Kiri
19.04.00 N12 71 Lotta Junttola LimingNiitt
19.04.30 N12 72 Anniina Sipola LimingNiitt
19.05.00 N12 73 Heta Makkonen LimingNiitt
19.05.30 74


19.06.00 75


19.06.30 76


19.07.00 M14 77 Petteri Lauren Oulunsalon Vasama
19.07.30 M14 78 Veikko Maaninka Kempeleen Kiri
19.08.00 M14 79 Antti Parkkila LimingNiitt
19.08.30 M14 80 Henri Mäenpää Tyrnävän Ahmat
19.09.00 M14 81 Jaakko Kotajärvi Oulunsalon Vasama
19.09.30 82


19.10.00 83


19.10.30 84


19.11.00 N14 85 Silja Saarela LimingNiitt
19.11.30 N14 86 Heidi Huuhka Tyrnävän Ahmat
19.12.00 87


19.12.30 M16 88 Edvard Kotajärvi Oulunsalon Vasama
19.13.00 89


19.13.30 N16 90 Vilma Kukkonen Oulun Hiihtoseura
Joomla templates by a4joomla